כללי

קידום אתרים ממומן – 6 המקומות בהן ניתן לקדם את האתר שלכם בעזרת כסף

מי שמכיר את התחום של קידום אתרים יודע, שקיימים שני מסלולים עיקריים לצורך קידום. מסלול אחד הוא קידום אורגני, מסלול שני הוא קידום ממומן.

קידום אתרים אורגני, זה קידום שנעשה לאורך זמן, תוך התאמת האתר לתנאים של גוגל, ופעולות שונות שעלינו לבצע, בין אם זה באתר עצמו ובין אם זה מול גורמים שונים, במטרה שגוגל יזהה את מה שאנחנו עושים בתור דבר רלוונטי לאתר שלנו ולגולשים שמחפשים אתרים בתחום שלנו, ועל כן הוא יקדם אותו במנוע החיפוש.

קידום אתרים ממומן, זה קידום שנעשה באמצעות כסף. אנחנו משלמים בשביל לקדם את האתר שלנו. הרבה פעמים משתמשים בשיטת שיווק זו, בשביל להשיג תוצאות מהירות וכן בשביל לקבל חשיפה שלא בהכרח היינו יכולים לקבל במסלול SEO רגיל, כלומר קידום אתרים אורגני.

כיום, אנחנו יכולים למצוא מקומות שונים לקידום אתרים ממומן. אנחנו נציג בפניכם 6 מקומות בהם תוכלו לבצע קידום באופן ממומן, בדרכים שיכולות להיות רלוונטיות עבורכם.

6 מקומות בהם תוכלו לבצע קידום ממומן

גוגל – מן הסתם, המקום העיקרי בו תבקשו לקדם את האתר שלכם באופן ממומן הוא גוגל. כאן תוכלו לערוך מחקר מקיף על פי ביטויים, לבחון כמה עולה לקדם עבור כל ביטוי וביטוי, וכך לקדם את האתר על פי הצרכים והיכולות שלכם. הקידום יעשה במנוע החיפוש וכן ברשת הפרסום של גוגל.

פייסבוק – לצד קידום של דף עסקי או פרסומות לפוסטים מסוימים, אתם יכולים גם לקדם את האתר שלכם באופן ממומן. מתוך שאיפה שהגולשים ייחשפו לפרסום וייכנסו לאתר.

טוויטר – בדומה לפייסבוק, גם טוויטר מאפשרת לקנות ציוצים ממומנים ולפרסם את האתר שלכם. צריך לומר, מדובר אומנם ברשת קטנה יותר אך בזירה הבינלאומית לפחות, היא מאוד פעילה.

אינסטגרם – כאן מדובר על זירה מאוד פעילה בקרב גולשים ישראלים, ולכן משתלם להשקיע לא רק בעמוד באינטסגרם אלא גם בקידום האתר, אפילו באופן ממומן.

אפליקציות – אחת הזירות הפופולאריות היום לקידום אתרים באופן ממומן, הן אפליקציות. מאחר וכל יום גולשים נחשפים לאפליקציה כזו או אחרת, אז רצוי לנצל את הזירה הזאת.

יוטיוב – מלבד סרטונים, הרי שניתן לנצל את הפופולאריות של האתר גם לקידום אתר באופן ממומן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *