כללי

קידום אתרי WIX

אחד מסיפורי ההצלחה הישראלים הגדולים ביותר, הוא ללא ספק חברת וויקס. החברה אשר פעילה בכל העולם, מציעה ללקוחותיה, בין אם מדובר בלקוחות פרטיים, בתי עסק, עצמאיים ועוד, אפשרות להקים אתרי אינטרנט באופן עצמאי ללא צורך בחברת בניית אתרים.

השיטה של חברת וויקס היא מאוד פשוטה. היא מעניקה ללקוחות שלה טמפלים שונים לבניית אתרים מסוגים שונים, עם כל מה שהם צריכים, כולל אפשרות להקים חנות וירטואלית, פורום, בלוג או כל דבר אחר, הכל נעשה דרך מערכת הניהול של החברה, כל האתרים מחוברים לשרתים שהחברה מציעה והכל במחיר זול מאוד. כך בעלי עסקים קטנים לא צריכים לשלם כסף לחברה לבניית אתרים או לחפש שרת בעצמם. המינוס היחידי שהיה קיים באתרים של ויקס לאורך שנים, היה מאוד קשה לקדם אותם בגוגל. מסיבות טכניות גוגל לא הצליח לסקור את האתרים בצורה רגילה, בין היתר בגלל שכולם ישבו על שרתים דומים, ואז זה יצר בעיה לכל מי שעבד עם החברה. במשך הזמן החברה פתרה את הבעיה, ואף הציעה ללקוחותיה כלים שונים שמאפשרים להם לקדם את האתר בצורה קלה ונוחה.

כיצד מקדימים אתר של ויקס

ראשית, במערכת הניהול של האתר, יש כלים מובנים לקידום SEO. כל מה שנדרש הוא להשתמש באותם כלים ולמלא את הפרמטרים הנדרשים בשביל לקדם את האתר בצורה נכונה.

שנית, במהלך הזמן החברה בנתה מערכות ניהול הרבה יותר אידיאליות ונוחות לשימוש, אשר גם הקלו ברמה ניכרת על השימוש באתר עבור הגולשים. היום הרבה יותר קל לאתר להיטען, וקל יותר לעבוד איתו.

שלישית, החברה מפעילה מערכות של תמיכה וגיבוי, לא רק עבור דברים טכניים, אלא גם מעבר לכך, בכל מה שקשור לקידום האתר. כל לקוח של ויקס יכול לפנות למערכת ולקבל תמיכה ועזרה, כיצד להשתמש בכלים של החברה וכיצד לקדם את האתר באופן כללי.

צריך לומר, מעבר לזה כל מי שמשתמש באתר ויקס ורוצה לקדם אותו, יכול למצוא מגוון רחב של מאמרים ומדריכים באינטרנט כיצד לעשות את זה בצורה אופטימאלית עבור האתר שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *